Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt mondják, hogy egészséges...

Azt mondják, hogy egészséges mezítláb futni, de mi van ha belelépnek valamibe?

Figyelt kérdés

Gondolok itt üvegszilánkra, drogos tűkre, horgokra, szegekre. Szerintem egy AIDS-es tűbe lépni károsabb, mint cipőbe futni, hogy gondoljátok?

Nem lehet egy kellemes, ha egy horgot bányásznak ki a talpadból, sarkadból. Se ha egy rozsdás szög áll ki belőle. Tűbe lépni meg már egyszerűen horror.


2012. júl. 16. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk nem egy drogos parkban kéne mezítláb mászkálni... Hanem mondjuk a kertben, és máris egészséges.
2012. júl. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek már civilizációs ártalmak. Mint a lábgomba a strandon. A "mezitlábaskodás" csak megfelelő helyen jó.
2012. júl. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de ha van a közelükben focipálya ahol futhat, ott is simán lehet mezítláb futni a füves részen. De pl otthon a kertben valóban egészséges úgy lenni.
2012. júl. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát,ha belelépel valamibe akkor megszúrja a lábad.

De,ha ennyire tartasz tőle ne legyél mezítláb.

2012. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem ez hasznos lehet számodra! :)


[link]

2012. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lev Jeremejev válasza:

Szerintem ne ócskavastelepen rohangálj mezítláb, így nem fog a lábadba fúródni szög, horog, narkós tű, fűrészlap, sérült Trabant felni meg ehhez hasonlók.

Ha a mezítlábaskodás örömének szeretnél hódolni, javaslom a természetes vizeinket és környékét.

2012. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az a baj ezzel,hogy tönkrevágod az izületeidet...
2012. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!