Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért okozza az emberek...

Miért okozza az emberek legtöbb halálát a szúnyog?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát európában szerintem több ember halálát okozza a cukor mint a szúnyog. Harmadik világban és ilyen dzsungelesebb(trópusi) területeken sok fertőzést terjesztenek a szúnyogok, pl malária.
2013. jún. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ööö, egyáltalán nem szúnyogok okozzák a legtöbb halált, ezt ugye tudod?


Évente 6-700.000 malária halál van a világon, ennek a sokszorosa a szívbetegségek, keringési gondok vagy a rák miatti halálszám.

2013. jún. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Félre értetted, a szúnyog csak az állatok által okozott legtöbb halálesetért felelősek, mint vírushordozók. Valójában tényleg az elhízás és az alultápláltság következtében kialakuló betegségek viszik el a pálmát. Kissé ironikus helyzet ez, hiszen majdnem annyi ember túltáplált, mint amennyi az alultáplált, ha egyformán osztanánk el az élelmiszert az elvileg mindenkin segíthetne, úgy értem, hogy az érintetteken.
2013. jún. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vektoros betegségek miatt veszélyesek a szúnyogok.


Az elhízás nem túltápláltság. Az elhízás minőségi alultápláltság.

2013. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Ahogy gondolod, nevezhetjük így is, a tényeken nem sokat változtat, hogy ki miért és mitől hízott meg.
2013. jún. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egen.
2013. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hogy miért?


...mert viszi a szúnyog az egyik betegről a másikra a fertőzött szívókáját, és a kuncsafnak annyi...


ha van lehetőséged szétnézni a világban, akkor láthatod...


én is dolgoztam olyan mocsárvidéken, ahol bizony a (malária)szúnyog a legnagyobb veszély.


itthon nincs ilyen veszély...

2013. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!