Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldalon borda alatti...

Jobb oldalon borda alatti fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
2-3 napja a bordám alatt jobb oldalon fájdalmat érzek. Mintha meg lenne húzódva valami ott, vagy szúrna valami. Nem annyira intenzív a fájdalom, ha ülök, fekszek, akkor nagyon nem is érzem. De ha mozgok (például törzskörzésnél), vagy ha tüsszentek, akkor fáj. Lefelé irányuló mozgásnál (lehajolás) egyáltalán nem fáj. Mitől lehet? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 10. 18:23
 1/5 Péter222 válasza:
Dohányzol? a lényeg feküdj a kemény földre otthon (parketta)... egyenesen és vegyél mély levegőt!
2013. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom. Rendben, megpróbálom ezt.
2013. jún. 10. 19:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet epeprobléma? Erről olvastam. Jobb bordaív alatt szokott néha belenyilallni. De se lázam, se hányingerem nincs, csak ez a fájdalom.
2013. jún. 11. 15:43
 4/5 Péter222 válasza:
Nem hiszem hogy epe probléma,van étvágyad? De a lényeg ha ma nem múlik el mindenképp menj el orvoshoz! De szerintem ideggyulladás hiszen nyugalmi állapotban nem történik semmi! Télleg menj el orvoshoz,majd irj mi volt!
2013. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendesen eszek, igaz nem sokat, de nem is vagyok nagyétvágyú. Holnapután tudok elmenni orvoshoz. Nyugalmi állapotban tényleg nem fáj, csak néha nyilallik bele, de az csak pár másodperc, meg ha mozgatom a törzsem akkor. Egyébként nem annyira vészes. Köszönöm a válaszod!
2013. jún. 11. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!