Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem merek nyilvános...

Egyszerűen nem merek nyilvános helyen WC-zni, miért van ez?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne nevessetek ki, vagy cikizzetek emiatt, mert roppant kínos dolognak érzem és nagyon kellemetlen :/


A problémám az, hogy nyilvános helyen nem merek wc-zni. Csak és kizárólag olyan wc-ben amit 4 fal vesz körül és zárható az ajtó. A hagyományos, "fülkés" wc-ben nem merek, mert egyszerűen nem tudom magam kellőképpen ellazítani, félek hogy valaki kukkol (ez onnan jött, hogy amikor még 10-11 éves voltam, és fülkés wc-t használtam, egy kíváncsi kislány szó szerint alulról átkukkolt hozzám! :( ), maximum akkor tudok, ha TUDOM hogy nincs senki a közelben. És az is idegesít, amikor várakoznak a wc-re, és emiatt is idegeskedek meg hogy túl sokáig vagyok bent.. :S Talán attól félek hogy meghallják ahogy pisilek. Nagywc-zni meg aztán pláne nem, még itthon is csak úgy, ha nincs senki a közelemben.. Nem tudom honnan jött ez a "fóbia", de nagyon zavaró! A suliban pl. van hogy egész délelőtt visszatartom a vizeletet, mert nem merek elmenni wc-re. Az is zavar, ha a mellettem lévőben vannak. :S


Úgy irigylem azokat az embereket, akik csak bemennem és egyből pisilnek és jönnek is ki.


Köszönöm azoknak, akik megpróbálnak segíteni és normálisan válaszolnak!:)


2013. jún. 11. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, pedig már nem vagyok fiatal. Szégyenlősek vagyunk, sajna.
2013. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!