Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anniyra jól esne már végre...

Anniyra jól esne már végre kisírnom magam, de egyszerűen nem jönnek könnyek. Pedig érzem hogy szorít a mellkasom és a torkom és szinte már azt is érzem hogy egyre csak gyűlik a feszültség bennem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd, mi a probléma, hallgatunk. Írd le és közben sírhatsz.
2013. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy egy személy által már sokadszorra át lettem vágva, és még mindig bízom benne, mert olyan szinten szeretem...és már magamra vagyok dühös, hogy miért nem bírok rá haragudni és elmondani hogy "bocs ez rosszul esett", mert mindig azt mondom hogy "semmi baj, nem haragszom"....
2013. jún. 9. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd csak meg neki, hogy rosszul esett (bocs nélkül). Különben csak halmozódik a feszültség, az meg nem jó.
2013. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg összeveszünk és a cigihez fogok fordulni....:(
2013. jún. 9. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell mondanod neki, hogy mi bánt, annak semmi értelme, hogy a szőnyeg alá söpörjétek a problémát, mert csak gyűlik, gyűlik, gyűlik és egyszercsak nagyon kirobban! Meg kell tudnia az illetőnek, hogy nagyon megbántott téged. Neked pedig nem szabad hagynod magad kikészíteni! Állj a sarkadra!
2013. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az az illetö többször átvágot elég buta vagy hogy még mindig öt akarod, nemtudom mivel vágot át egy másik nő van gondolom a dologban ugye ? Nemtartom kizártnak hogy ez a férfi nemvesz téged komolyan és megcsal téged ha többször átvágot rájöhetnél hogy nem érdekled és olyan szekér után ne fus ami nemvesz fel. Keres egy olyan férfit aki megbecsül és komolyan vesz ha ö kell akkor szenvedj csak elöbb utobb ugyis otthaghagy ha nemakar töled semmit. Hiába akarod a kapcsolatot ha ő nem ö meg jól kiröhög a hátad mögöt neveszed észre milyen szánalmas vagy ?? Megértem hogy szereted de ez van. Gondolkodj el amit mondtam neked !
2013. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!