Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, de van egy...

14 éves vagyok, de van egy kis narancsbőröm. Futok rendszeresen, iszok eleget, emellett hogyan lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mellőzni a cukros üdítőket, a csokit, emellett az alkohol és a cigi is káros hatással van a bőrre. Még fiatal vagy, szóval ha már most elkezdesz tenni az alakodért, valószínűleg eltűnik, de legalábbis romlani nem fog. Viszont, ha olyan szerencsétlen vagy, mint én, akkor igazából bármit teszel nem tűnik el...sajnos nálunk a családban genetikailag minden nőnek van apai ágon. És én onnan örököltem az alakom. Biciklizek, tornázok, sokat iszom, egészségesen étkezem..és mégis van..ráadásul nem kevés. Szóval én elfogadtam magam így...kénytelen vagyok, mert a lábamat csak nem vághatom le :)
2013. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A neten vannak krém receptek rá, nézd meg!
2013. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csak vizet iszok,nem nagyon eszek csokit se,krémekre nem akarok sok pénzt kiadni a házi recepteket is néztem,de mindegyikben van olyan dolog amit nem tudok beszerezni,vagy drága..:S

a Nivea-nak jelent meg egy új kréme arra gondoltam,az hátha jó

2013. jún. 12. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Én néztem egyszer egy ilyen tesztet, amiben a boltban kapható narancsbőr elleni krémeket próbálták ki, hogy mennyire van hatásuk és az eredmény az volt, hogy a bőr ápoltságán kívül szinte semmi hatást nem értek el. 14 évesen még nem kellene narancsbőrödnek lenni, valami a táplálkozásodban kell, hogy legyen, ami okozza.
2013. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor mit tudok ez ellen tenni??
2013. jún. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!