Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szoktatok mondani a...

Mit szoktatok mondani a házidokitoknak, ha nem vagytok betegek, de a hét hátralévő napjain nem akartok menni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 10:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint iskolába nem akartok menni.
2013. jún. 12. 10:04
 2/11 klopusz ***** válasza:

Hát, nem vagyok híve a csalásnak, de megértelek.

Én viszont szintén megtettem ezt iskolás koromban :-) Olyankor azt mondtam, hogy este/éjszaka hánytam és hasmenésem volt. Esetleg hőemelkedés, kis láz. Ez mindig bejött, de persze nem havonta sütöttem el.

2013. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az igazat. Iskolaundorom van. Az én dokim megérti, szerencsére.
2013. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nemrég jöttem csak hozzá, nem akarok egyből a kb. 5-6. találkozásnál kitálalni, hogy nincs kedvem sulizni. Amúgy sem szoktam lógni, csak pénteken lesz a szülinapom, plusz 2 hete semmit nem csinálunk a suliban szó szerint...
2013. jún. 12. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:

- Doktor úr! Belepusztulnék,ha a vakáció előtti utolsó 3 napra még be kellene mennem az iskolába!

- ilyesmit

2013. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagy vakáció nem lesz, hétfőn kezdek melózni. :)
2013. jún. 12. 10:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy hasmenésed volt egész éjjel, szédölögsz (mert a hasmenéses vírus tünetei ezek), nincs erőd, nem kivánsz se ennit se innit. Ha kérdezi mit ettél vacsorára mond, hogy semmit csak ittál egy teát (vagy mindegymit), mert már akkor nem érezted túl jól magad és egész éjjel fent voltál a wc-n tróbolva! Ezt nem nagyon tudják kivizsgálni, maximum megnyomkodja a hasadat, ugyhogy éhesen menj, mert akkor gluggyog! :) nekem bejött :)
2013. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SPS válasza:

A hasmenés nem biztos hogy jó - nehogy kérjen széklet mintát laborhoz, hogy milyen vírus. :))


Én anno sós kávét ittam - azóta se kávézok :) -, hogy lázas legyek. Nem jött be. DE hánytam egyet és fal fehér lettem. na akkor lementem a dokihoz, hogy nem vagyok jól, gyomorrontás. diéta, sok folyadék :)

2013. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SPS válasza:
Ja hazafelé már vigyorogtam, és tömtem a hasam.
2013. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A Tengerész ***** válasza:
Én nem tettem ilyet soha. Neked se javaslom. Ez már nem az ártatlan füllentés kategória, lassan el kell kezdened felnőttként viselkedni. Pl ha feltesz pár kérdést és belezavarodsz, rájön, hogy át akartad vágni, berak a linkek közé és soha többé nem hisz neked. Többet kockáztatsz, mint amennyit az egész megér. De még ha sikerül is? Így fogod folytatni? A világ tele van link sz@remberekkel . Övék lenne a jövő? Szóval mostanság van az az időszak az életedben amikor el kell döntsed milyen is akarsz lenni, ha a tükörbe nézel és most nem a frizurádra gondolok. Az egy nagy dolog, ha bárkinek a szemébe mondhatod, hogy "az én szavamra emeletes házat lehet építeni".
2013. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!