Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Roham szerűségem volt. Mi...

Roham szerűségem volt. Mi lehetett ez? D:

Figyelt kérdés
Először nem volt semmi különös, szimplán köhögnöm kellett, de aztán valamiféle köhögési rohamot kaptam. Nagyon durva volt. Elkezdtem úgymond gombócot érezni a torkomban egyre jobban, a végén már úgy éreztem, hogy fuldoklok meg mindjárt elhányom magam. Levegőt is alig kaptam jóformán. A legrosszabb az egészben, hogy úrrá lett rajtam a halál félelem, azt hittem meg fogok halni meg ilyesmi. o.O Borzasztóan féltem. Vannak pánikrohamaim, de soha nem volt még halálfélelmem, és ez tudom hogy nem volt pánikroham, mert ez alig tartott 1-2 percig. Az egész tök hirtelen és ok nélkül jött. Még mindig köhögnöm kell, de már csak max percenként. Mi volt ez? :( Azért remélem, hogy csak egy kis köhögést reagáltam túl...
2013. jún. 13. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy szimpla köhögést reagáltál túl, azaz pánikrohamod volt. Nem csak hosszúak vannak, nagyon különbözőek a pánikrohamok, én is át éltem már vagy három-négy félét.
2013. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!