Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen drog lehetett?

Ez milyen drog lehetett?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén,hogy fogalmam sincs ez melyik kategóriába való kérdés!


Szombat este voltam bulizni pesten,egy elég híres emberrel egy klubban.Elkezdtünk vele beszélgetni egy félreeső nyugisabb helyen.

Majd amikor abbahagytuk a beszélgetést,félrevonult és elővett egy kis papírcsomagot,szétnyitotta és valami sötét színű lencseszerű valami volt benne.Az ujjával kivett egy kicsit és az ínyére "kente".

Utána nagyra nőttek a pupillái és pörgött mint az állat,ebből gondoltam,hogy valami drog.



2013. ápr. 16. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A barna szín, az ínyre helyezés és a pörgető hatás alapján én a "snus"-ra tippelnék. Ez tulajdonképpen kis papírzacskókba csomagolt (vagy anélküli) nedves dohány, ami az EU-ban csak Svédországban forgalmazható:

[link]


A pupillatágulás és a túlpörgés elvileg lehetségesek nagy adag nikotinnal is, viszont nem jellemző.

2013. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!