Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3-4 napja hasmenésem van. Mit...

3-4 napja hasmenésem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy hétfő este belázasodtam.Keddre a láz kezdett elmúlni de jött a hasmenés.A hasmenés azóta is tart.Szerdán elkezdtem szedni 125mg-os széntablettát(napi 15-17).Ettől kicsit kevesebbszer kellett a wc-re mennem,és a székletem is kezdett kevésbé víz szerű lenni,de más hatást igazából nem kaptam.Emellett pedig rendesen diétázom.Naponta még ezek mellett megeszem egy 1000mg-os C-vitamint.A diéta alatt pedig azt értem hogy nem eszem mást csak almát,piritóst meg sós kekszeket.Mit tudnátok javasolni?Szombatra meg kéne gyógyulnom...Egyébként ez most valami járvány?Egyik haverommal hasonló eset történt,neki majdnem egy hétig volt hasmenése...

2013. jún. 14. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordul, nálunk menetrendszerűen hozzák haza a gyerekek ősszel és tavasszal...

Egyszer bevettem Immodiumot, meg is fogta, de a doki letolt, hogy aminek ki kell jönni, az jöjjön ki... Diéta, ropi, sok folyadék, hogy ne száradj ki.

2013. jún. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,járvány van. Vegyél Smectát és Probiotikumot, igyál sokat és folytasd a diétát. Ha van étcsokoládéd,abból egyél egy kicsit(jó hasfogó).
2013. jún. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!