Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A perforált vakbélgyulladás...

A perforált vakbélgyulladás minden képen magas lázzal jár?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
a képeken hogy látod a magas lázat?
2013. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elírtam.. elnézést.
2013. jún. 14. 08:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jár azzal


nekem már elkezdett perforálódni,de nem volt lázam


miért?

2013. jún. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert fáj egy kicsit a hasam alja jobb oldalt, vagy inkább az oldalam, meg mintha feszülne a hasizmom nyugalmi állapotban/helyzetben.. voltam kórházba vakbélgyulladással, 1 hete kb. nem az volt, ill.. semmi nem volt azt mondták "beképzelem" magamnak a tüneteket.. mikor haza jöttem utána elmúlt, de most megint előjött.
2013. jún. 14. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát vizsgálták és nem volt gond.


Minden 2. ember bizonytalan hasi panaszokkal él. Sz.art eszünk, ez van, valószínűleg rendeződne az állapotod normális étkezéssel, ez a szerencse.

2013. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Harcműves, te tényleg nagyon elhivatott vagy. De minden hozzászólásodból csak az jön le, hogy "úgy kell nektek, minek esztek sz@rt".


Nekem egy ismerősöm 2 hétig szenvedett, ebből 4 napot kórházban is feküdt vakbél-gyanúval, végül elengedték, azzal hogy nem tudják mi baja van, de nem a vakbele. Viszont továbbra is fájt neki, főleg evés után volt nagyon rosszul pár óráig. Ment tovább másik dokihoz, mindent rendben találtak nála, de mivel ragaszkodott hozzá, hogy neki ettől függetlenül még mindig fáj valami nagyon, ezért előjegyezték laparoszkópiás műtétre, hogy akkor egye fene, ha ennyire akarja, akkor belenéznek. Ezt vizsgálatnak szánták, de egyből kiderült ahogy bejutott a kamera, hogy teljesen gyulladt a vakbele, de valamiért nem volt nyoma, ki is vették neki még aznap. Szóval ha nagyon durván fáj, akkor ne hagyd annyiban, csak a táplálkozástól ennyire nem fájhat a hasad.

2013. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Perforált vakbéllel vagy csak vakbélgyulladással már nem itt kérdeződködnél,hanem a földön fetrengenél (tapasztalat)


Egyél normális kajákat,ne zsirosat fűszeressel meg cukrot péksütivel,hanem zöldség,gyümölcs,natúr hús,napi 2,5-3 liter viz (nem bubis).

Emellé normaflore.


Ha nem jó igy sem napok múlva,akkor vissza a dokihoz.

2013. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát vagy falsnegatív a vizsgálati eredménye.. lehet, miért ne lehetne.


Vagy az étkezés okozza, vagy pszichés probléma. Ezek közül melyiken tud segíteni? Leginkább az étkezésen. Nem vagyok elhivatott, csak tárgyilagos. Egy gabonaevő ne panaszkodjon rá, hogy fáj a hasa. Persze hogy fáj.

2013. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!