Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ez a...

Szerintetek mi lehet ez a kinövés a lábszáron? Milyen csípés (ha csípés)?

Figyelt kérdés

Láttatok már ilyet vagy ehhez hasonlót?

Link: [link]


28 éves lány. Fehér, érzékeny bőrű.


RIOGATÓ és "MENJEN EL ORVOSHOZ" válaszokat nem szeretnék, csak az érdekel, hogy találkozott-e már valaki ilyennel! Köszönöm!


2013. jún. 14. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
szemölcs? pedig tényleg orvos a legjobb :)
2013. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet kezdetleges basalioma, elrákosodott anyajegy is. Akkor nem írom, hogy menj dokihoz, hiszen nem szeretnéd.
2013. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még ilyennel, de ha előfordulna rajtam ilyen, akkor bizony elmennék egy orvoshoz, elég gyorsan.

Ne legyél hülye, tudom, hogy nem kérsz riogató válaszokat, de ez tényleg lehet akár elrákosodott anyajegy is. 28 éves vagy, gondolkodj már!

2013. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam, hogy ne írjatok ilyesmit, mert nem fogok elmenni dokihoz! Jövőhét szerdára vagyok bejelentkezve a bőrgyógyászhoz! Csak be vagyok sz@rva és szerda még rohadt messze van...
2013. jún. 14. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem, de ezt írhattad volna, mert így a kérdésedből csak az jött le, hogy nem akarsz orvoshoz menni.

Ne parázz előre. Tudom, könnyű mondani, csak nem olyan egyszerű megcsinálni.

Mióta van ez a lábszáradon?

2013. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából fél éve! De nem így nézett ki mindig! Eleinte csípés szerű, piros pukli volt, amit egyszer borotválás közben megvágtam. Azóta hegesedett, lekapartam, megint hegesedett és utána nem bántottam... nem is múlt el, csak így stagnál! Nem növekszik, nem fáj, nem viszket. Igazából, ha nem látható helyen lenne, talán észre se venném...
2013. jún. 15. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!