Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőhet még egy fiú 16 évesen?

Nőhet még egy fiú 16 évesen?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú még nőhet? És ha igen akkor ugy átlagosan hány cm-ert?
2008. jún. 21. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyit, de nagyon is nőhet! Hogy egy személyes példát mondjak: az a fiú osztálytársam, aki évekig (6 osztályos gimibe jártam) a legkisebb volt a tornasorban, kb. 16-17 éves korában egyik tanévről a másikra úgy megnyúlt, hogy máris a 3. legnagyobb fiú lett az osztályban! Idén érettségiztünk, úgyhogy ez mostanában volt.


Szóval ne aggódj, nősz még.

2008. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Apa mesélte, hogy az egyik osztálytársa a gimiben ilyen nagyon tengeralattjáró volt:D Aztán az osztály találkozóra 185 cm fölött volt jóval..:D Szóval igen, valószínűleg nőhetsz még.
2008. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a fiúlk ált 20-22éves korukig nőnek. Ha szerencsés vagy még égimeszelő is lehetsz! A magasság egyébként genetikafüggő, kb olyan magas leszel mint acsaládod ffi tagjai. (apai-anyai ágon egyaránt, és átlagolva)

Nekem egyébként az alacsonyabbak is bejöttek anno.... :)))(már öreg vagyok és családanya csak azért nem teszek ilyen kijelentéseket)

2008. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!