Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a tesztrol?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan x-epilel teszteltem. Idon belul kijott egy nagyon halvany csik. Ma reggel megcsinaltam a masik tesztet es azon valamivel erosebben latszik, de meg mindig nagyon halvany. Holnap kell megjonnie. Mi a velemenyetek a tesztekrol? Lehet baba? Vagy csak szellemcsikrol van szo?


[link]



2013. jún. 15. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt én csak egy csíkot látok, akárhogy nézem...
2013. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valoban nagyon halvany, az alson a kepen nem is latszik semmi, de azert a fentin valamennyire lathato egy masodik csik is.
2013. jún. 15. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg a menstruációd, vagy csak pecsételősen, akkor egy hét múlva ismételd meg a tesztet. Akkor már biztosat kell, hogy mutasson.
2013. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és reggeli első vizelettel csináld.
2013. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez volt a ma reggelim. Ez most akkor mit jelent? Meg mindig nagyon halvany. Bar az is igaz, hogy par masodperc alatt megjelent sokkal erosebben es ahogy szaradni kezdett ilyen halvany maradt.


[link]

2013. jún. 18. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!