Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom lenyelni a gyógyszer...

Nem tudom lenyelni a gyógyszert. Ha porrá töröm, beleszórom vízbe, és megiszom, az jó?

Figyelt kérdés

Most eppen egy Rubophent (nem hiszem hh helyesen irom) kene lenyelnem, de kivancsi vagyok mas gyogyszerekkel valo esetekre is.

13/L



2013. jún. 15. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így is teheted nyugodtan (én sem tudom azokat az orbitális nagy "lógyógyszer méretű" tablettákat lenyelni rendesen.)
2013. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam, nekem anyukám úgy adta be a tablettákat, hogy összetörte, kés hegyével belekeverte egy kiskanál mézbe, vagy szörpbe, úgy nyeltem le gyorsan és utána ittam rá vizet. De úgy is jó, ahogy te mondod, hogy kis vízbe kevered és gyorsan megiszod.
2013. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokféle gyógyszernek van szirup változata is.Ha nem szereted a gyógyszert lenyelni, máskor vegyél szirupot.Rubophen szirup is létezik.
2013. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. :)
2013. jún. 15. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!