Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a beleimet és hogyan segítsem az emésztésemet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A beleidet nem kell megtisztítani, tisztítja az magát.

Ha székrekedés miatt kérdezted, akkor sok rostot kell enni, meg persze kerülni a stresszt, ami a mai világban elég nehéz :)

2013. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bélrendszer egészségét egyszerűen nem kell megtörni.


A gabonaevés, tejfogyasztás, cukorevés természetesen fantasztikus károkat okoz. Ha ezekkel nem mérgezed magad, zöldségeket, húsokat és gyümölcsöket eszel (és gombákat, olajos magvakat).


Az emésztésedet az ételek megfelelő elkészítésével tudod segíteni. Mindent hőkezelj, nem feltétlen kell péppé főzni a növényeket de párold át a zöldségeket (nyilván így is lesz hogy nyersen eszed, nem baj). Sokkal jobban emészthetőek a zöldségek ha a párolás zsiradékkal történik (így a fogyasztás is) és csípős (hagyma, fokhagyma, gyömbér, chili) fűszerekkel.


Gyógynövényeknek melyek a máj működését segítik, serkentik utána tudsz olvasni ilyeneket nem használok, de szükség esetén.. lomtárat a fejben átböngész.. pitypang gyökér, szár? Igen, ez lesz az. A májnak jó. Amikor a has.. alsó-középső része puffad, akkor ez kell.

[link]


Meg hát olvasgatni, érdeklődni, én elég gyenge vagyok gyógynövényekből (egyelőre), a táplálkozás alapjait viszont leírtam neked.

2013. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kovászos uborka, ha nincs, akkor a milli kaukázusi kefír. Ez csak saját tapasztalat semmi new age neegyéleztazt cucc.
2013. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm csak azért kérdezem mert szeretnék örökké érni és minden egészséges dolgot meg akarok csinálni
2013. jún. 15. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!