Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja be van dugulva és fáj...

2 napja be van dugulva és fáj az egyik fülem. Mit tegyek, hogyan tisztítsam ki? Csak úgy spontán is sokszor jönnek nyilalások ha meg hozzáérek és megpróbálom vhogy kifolyatni szintén eléggé fáj:/

Figyelt kérdés
Ami benne van tuti h folyadék(meleg víz) mivel nemrég voltam sztkba fültisztításon.
2012. nov. 20. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem vissza az orvoshoz

valószínű be van gyulladva a hallójáratod, az is okozhat dugulást. akkor pedig kapsz jó kis gyógyszerbe áztatott gézdarabot, az nagyon szuper 1 nap alatt helyrehozza, esetleg antibiotikumot. A füllel ne játsz menj vissza

2012. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell rójalak! Orvoshoz kell menni, nem tőlünk kérdezni. Mikor ellátott az orvos, utána kérdezősködhetsz.
2012. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez be van gyulladva. Víz végképp ne érje, mert attól szaporodik a baktérium.


Retúr, elmondani, hogy a múltkori mosás után lett ilyen, szal azt soha többé... Igen, szívni fogja, qrva szar lesz hallgatni, de ezerszer jobb.

2012. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,de szerencsére meg tudtam oldani orvos nélkül panadollal

miután beszedtem 1-2őt elmúlt a gyulladás és így már nem volt olyan nehéz kiügyeskedni a folyadékot:)

2012. nov. 22. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Irány attól függetlenül a füldoki, illetve a fogorvos is esedékes.
2012. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!