Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség kéne, intim szőrtelen...

Segítség kéne, intim szőrtelenítés. A gyantát nem merem megpróbálni, nem bírom a fájdalmat. Borotválni szeretném, de nem tudom hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen borotva, hogyan húzzam, mi történik ha megvágom magam, mi a legpraktikusabb hogy mindent eltüntessek ott lent, mert nagyon idegesít?

2013. jún. 15. 18:12
 1/3 anonim válasza:
100%

Én mindet leszedem. Fentről-lefelé haladva szoktam.

Első alkalommal piros foltok lesznek és viszketni is fog, de ne ijedj meg ahogy olvastam/hallottam mindenkinek ez volt.

Ja, fiú vagyok lányoknál nem tudom mit, hogy kell :D

2013. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elől fenről lefele, a nagy ajkaknal vigyazni nehogy mast is levàgj :) en ott kinről befele és lentről felfele amerre nől a szőr (de én mar régebb óta csinálom). És igen előszor nem túl kellemes megvághatod magadat legyen kéznél valami ilyen esetekre is a gátnál már igen trükkös attol füg, hogy menyire vagy hajlékony :P Ha tényleg szűz vagy ezen a téren akkor javaslom vizesen, zuhany alatt a leg kényelmesebb borotvazselé vagy habot használhatsz. Ha nincsen időd és beválalos vagy akkor úgy szárszon is le lehet tolni, csak valamivel töröld le a levágott szőrt mert maradhatnak levágatlan szálak. Használhatsz sima borotvát minden extra nélkül - nekem a bőrőm nem szereti a zseléset, vagy elektromosat - na aut ne a zuhany alat probáld ki. Az elekromosról annyi hogy ott lehet különböző formákal cicomázni a dolgot :-P
2013. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D 2-es ha netán megvágom magam egy kényes helyen lehet baj? és hallottam valamilyen fertőzésekről, vagy hogy egészségtelen ha az egészet lecsupaszítom. ezért nem is merem még xD
2013. jún. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!