Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet reflux? A tünetek...

Ez lehet reflux? A tünetek erre utalnak, vagy ez más miatt van?

Figyelt kérdés
Nagyobb étkezések után sokszor kell köhögnöm,és ez ilyen hurutos köhögés.Azonban nem mindig,de még nem tudtam kitapasztalni,mitől van.Ez lehet reflux?Hajlamom elméletileg megvan rá,nagymamám és édesanyám is szenved ettől a betegségtől.Nem tudom,mitől van,mert egészségesen táplálkozom,sportolok rendesen...El vagyok keseredve,mert még csak 18 éves vagyok :(
2009. okt. 10. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hurutos kohoges lehet allergia miatt is. Nem egy kifejezett kaja utan kohogsz? Vegyel be Rennie t ha jobb lesz tole, akkor reflux.
2009. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,semmi köze egy kajához...de "felköhögöm" a hurutot,vagy mit,és ennyi...szóval elmúlik rögtön utána.
2009. okt. 11. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A reflux a gyomor betegsége ha jól tudom, annak is a gyomorszáj környéki betegsége.

Savad van? Ég a gyomrod?

Nem, nem hiszem, hogy ez reflux, inkább menj el dokihoz, a hurut, az tüdővel kapcsolatos.

2009. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen panasszal mentem el a dokihoz azt hittem egy kis torokgyulladás, de kiderült hogy refluxom van, azért köhögök.
2009. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!