Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hallucinációkat okoz a fű?

Milyen hallucinációkat okoz a fű?

Figyelt kérdés
Eszem ágában sincs kipróbálni, nem ezért kérdezem, csak tisztázásképp. Undorítónak tartom a drogokat, és még a cigaretta füsttől is rosszul vagyok. Nemrég láttam egy videót (GoodLike - Sose füvezz!) és abban kiparodizálta ezt az egész hallucinációs dolgokat. Én arra lennék kíváncsi, hogy tényleg ilyen tünetei vannak? Mert amiket látok ilyen videoklipekben, mint például Snoop Dogg Young and wild and free-jében. Nekem azok olyan hihetetlennek tűnnek. A válaszokat előre is köszönöm. :)
2013. jún. 15. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A fű csak téridő érzék csúszást produkál, ha úgy szívják mint ezek a nagy bunkó négerek, mértékkel szívva csak elnyom és elkényelmesedsz

Semmiféle hallucinálást nem okoz, azt máshol kell keresni :)

21/F

2013. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. jún. 16. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!