Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a kiütések a hasamon?...

Mik ezek a kiütések a hasamon? (kép)

Figyelt kérdés

Először allergiák témakörbe akartam írni, de nem tudom, hogy ez az-e. Fogalmam sincs mi lehet. Kis piros foltok, egy nagyon kicsit púpos is, érzem ha végigsimítom a bőröm. Csak a hasamon vannak, máshol nem. Egyáltalán nem fáj, nem érzek semmit, nem viszket. Nem használok semmiféle új tusfürdőt, testápolót, parfümöt stb.-t. Új ruhám sincs, ami esetleg okozhatná. Nincs ötletem. Vártam pár napot, de nem múlt el. Kb. 2-3-4 napja vannak ezek a kiütések. Egy hete a bal oldalamon lett egy ugyanilyen piros folt, de egy picivel nagyobb, mint a képeken lévők, kb. 2 cm átmérőjű, ekkor még sehol máshol nem volt. 1-2 napra rá tele lett velük a hasam. Nem szeretnék vele orvoshoz menni, remélem tud valaki segíteni.

A kép: [link]


2013. jún. 16. 21:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
Elég régi kérdés, de most velem is ez van. Neked végül kiderült h mi a baj?
2015. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!