Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a kiütések a hasamon?...

Mik ezek a kiütések a hasamon? (kép)

Figyelt kérdés

Először allergiák témakörbe akartam írni, de nem tudom, hogy ez az-e. Fogalmam sincs mi lehet. Kis piros foltok, egy nagyon kicsit púpos is, érzem ha végigsimítom a bőröm. Csak a hasamon vannak, máshol nem. Egyáltalán nem fáj, nem érzek semmit, nem viszket. Nem használok semmiféle új tusfürdőt, testápolót, parfümöt stb.-t. Új ruhám sincs, ami esetleg okozhatná. Nincs ötletem. Vártam pár napot, de nem múlt el. Kb. 2-3-4 napja vannak ezek a kiütések. Egy hete a bal oldalamon lett egy ugyanilyen piros folt, de egy picivel nagyobb, mint a képeken lévők, kb. 2 cm átmérőjű, ekkor még sehol máshol nem volt. 1-2 napra rá tele lett velük a hasam. Nem szeretnék vele orvoshoz menni, remélem tud valaki segíteni.

A kép: [link]


2013. jún. 16. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fürdesz rendesen?
2013. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen pöttyöm lenni,combon,karon,pocin!

Nekem a naptól van,mivel nap allergiám van,sajna!

De persze ez nem jelenti azt,h neked is naptól van!Én helyedbe elmennék orvoshoz!

2013. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nincs lázad..? esetleg lehet skarlát. de nem tudom, szólj anyukádnk h nézzesétek meg.
2013. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászat

Akár bárányhimlő varicello is lehet

2013. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Fürdök rendesen.

Eddig nem voltam napallergiás, nem hiszem, hogy az lettem. nekem csak a hasamon van, máshol nem.

Lázat bár nem mértem, de szerintem tuti nincs.

A bárányhimlő varicello nem tudom mi, de bárányhimlős már voltam, az meg csak egyszer szokott lenni az ember, nem?

2013. jún. 16. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Báránbyhimlő igen mert felnőt korban az az övsömör de az nem igy néz ki
2013. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pikkelysömör és lehetsz 2x bárány himlős ritka dolog de nekem kis öcsém 4 hónapos korába derült ki hogy a máján 9cm-es rosszindulatú daganat volt az orvosok le mondtak róla de budapesten van egy ilyen ügyelet akik a lemondott gyerekekkel foglalkoznak a vezetőt benyónak hívják na szóval sikerült meg gyógyítani kis öcsémet 1 évig volt anyámmal korházba. Utána 3 évesen ki jött rajta az első bárány himlő most 8 éves és 5 hónapja megint ki jött rajta a bárány himlő
2013. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pikelysömör nem hiszem mert az csúnyább
2013. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most hülyeséget mondok, de esetleg tejallergia? Az unokatesómnak van és ilyesmik jönnek ki rajta de nem csak a hasán. Nem viszketnek?
2013. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy tejallergia, eddig semmi bajom nem volt a tejtől, meg nekem csak a hasamon van és nem viszket.
2013. jún. 17. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!