Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megszűnik a kamaszkori izzadás...

Megszűnik a kamaszkori izzadás? 17/L

Figyelt kérdés
Pubertás előtt egyáltalán nem izzadtam, egy hosszú, aktív edzés közben sem. Azóta pedig még akkor is, ha egyszerűen csak ülök, nagyon kellemetlen. Teljesen megszűnhet? Csak enyhülni fog? Ha igen, várhatóan mennyi idő alatt?

2013. jún. 16. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Hormonálisan is lehet meg stressz hatására is.. én 23f vagyok és még mindig gondot okoz...
2013. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt. Kb. 12 éves korom óta nagyon elkezdtem izzadni. A legdurvább 13 éves koromban volt. Gimibe mentem, egy teljesen új élet kezdődött meg számomra. Nagyon stresszeltem, és olyankor rettenetesen izzadtam. De ez már csak hab volt a tortán.. Ha csak egy kardigán volt rajtam, akkor az alatta lévő pólót is átizadtam, akkor is, ha csak egy helyben ültem.. Nagyon kellemetlen.

Na de akkor jött a csoda, aminek neve: Solutio Antisudorica. Ez egy gyógyszertári izzadásgátló, vény nélkül kapható, kb. 600 ft. Nem egészséges, mert tele van aluminiummal, de mióta használom, tz-k előtt sem izzadom. Sőt, futás után is csontszáraz a hónaljam...

Szerintem próbáld ki, megéri. Mióta használom nagyon boldog vagyok. Már nem kell azon stresszelnem, hogy ne stresszeljek mert izzadni fogok.. Nagy tehertől szabadultam meg. :) Már csak a tudat, hogy használod is segíthet. :)

16L

2014. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet!!:)
2014. márc. 3. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő. Nekem nem szűnt meg, sőt. Stresszre, szorongásra úgy izzadok, mint az igásló. Ez van, ezt kell elfogadni.
2014. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!