Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgombával (nagylábujj)...

Körömgombával (nagylábujj) mit csináljak? Mi a jó praktika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy már volt 8000 ilyen kérdés, vissza is olvastam többet, mégis érdekel, hogy szerintetek mi a leghatásosabb.


Ecetes víz, ezüst kolloid, diófalevél tea, canesten ecsetelő, van valami nailner vagy mi?

Válasszak ki egyet és kezeljem azzal? Vagy több mindent lehet egyszerre? Hogy hatásosabb?


2013. jún. 18. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz. A gomba fajtájának megfelelő, szájon át szedhető gyógyszer + helyi kenőcs a legbiztosabb módszer.
2013. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is gombás lett a köröm a nagylábujjamon. Castellani oldattal ecsetelem, de nekem sajnos párosul azzal, hogy sikerült egy bútor alá rúgni úgy, hogy fölszakadt. Úgyhogy én alá is cseppentek a körömnek belőle. Én amíg lehet, nem megyek vele orvoshoz, mert ugyanez a körmöm volt már gombás vagy 3 éve, és kb. 20.000 Ft-ba került, mire kikezelte egy magándoki. Tablettát szedtem 3 hónapig , meg ecsetelővel kezeltem. Szerintem ez valahol az immunrendszer gyengeségét jelzi, most vitaminokat is kezdtem szedni. De amúgy az ecetes víz is jó, főleg, ha tudsz teafaolajat is belecsepegtetni.
2013. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sok megoldás van, persze nem mindenkinek jó, ami a másiknak hó volt.

szóval próbálj ki egyet azt csináld végig. aztán ha nem jön be akkor jön a következő.

én így jutottam el a nailner stift-ig, ami nekem tök hatásos, persze kitartó vagyok, mert azért ez 2-3 hónap

2013. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!