Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyógyszerezés után?

Begyógyszerezés után?

Figyelt kérdés
Ha valaki bevenne egy csomó nyugtatót, hány órán belül kellene, hogy mentőt hívjanak hozzá? A gyomormosás hogy működik? Pszichiátriára is kerülne? Hány napig lenne kórházban? Normális válaszokat kérek, nem akarok öngyilkos lenni, de nagyon foglalkoztat ez a gondolat.

2013. jún. 19. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Ne ijesztgess senkit, magadat sem. Szépen gondosan eltervezed az "öngyilkosságodat", hogy jól megijessze valakit, jól megbüntess valakit, mert nem figyel rád, nem törődik veled stb?


A begyógyszerezés nem játék, és egyáltalán nem biztos, hogy egy ilyen után meg lehet téged menteni, vagy hogy észben és testi egészségben normális maradsz. Ha annyira pocsékul vagy lelkileg, akkor tessék elmenni egy pszichiáterhez (ifjúsági, ha 25 év alatti vagy).

2013. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam még olyan idióta hogy begyógyszerezzem magam, de egy ismerősöm igen. Ő 2 doboz nyugtatót szedett be. (fogalmam sincs hány darab tablettát jelent) Pár órával később már a kórházban volt gyomor mosáson. Mesélte, hogy végig amíg betolták a műtőbe ébren tartották, és a nővér elég durván beszólogatott neki, hogy miért csinál ilyen butaságokat, mások nagy betegen élni akarnak stb".. A gyomormosásra ködösen emlékszik, de utána a lábadozás nagyon fájt neki. Fájt a gyomra, émelygett, napokig hányingere volt. 2 hétig volt a pszichiátrián. Oda kötelezően betesznek minden öngyilkos jelöltet. Na ott meglátogattam, és ledöbbentem milyen lehangolt az egész helyiség. Mondta, hogy naponta beszélt vele egy doki, de megoldotta a dolgot pár pirulával. 2 hétig volt kórházban , majd hazaengedték, de járnia kellett továbbra is pszichológushoz. Nem is olyan régen mondta, hogy ha lehetősége lenn kitörölni, meg nem történtekké tenni valamit az életében akkor azt a napot törölné amikor a gyógyszereket bevette.

Szóval ha foglalkoztatna esetleg ilyen ökörség, akkor gondolj arra, hogy a mai gyógyszerek nem igazán jók ahhoz hogy meghalj, és ha kórházban vagy, akkor több fájdalommal jár majd a felépülés..

2013. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!