Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrénesek, tapasztaltatok ilyet?

Migrénesek, tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Évek óta migrénes vagyok. Az úgynevezett aurajelenség nem mindig a fájdalom előtt szoktam tapasztalni. Van mikor látom a szikrázó pontokat és nincs fájdalmam. Ez annyira gyakori, hogy már megtanultam ezen 'átlátni a világot', nem annyira zavar, de legutóbb hirtelen megjelentek erös fekete pontok, (egy másodpercig azt hittem legyek azok:D) amik már tényleg zavarók voltak. Gyorsan leültem és pár másodpercen belül elmúltak, utána fájdalom sem jelentkezett.

Volt még valaki ilyen helyzetben?



2013. jún. 19. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én migrénes vagyok, van úgy, hogy három napig is fáj a fejem egyfolytában, és nem segít semmi rá. Nem szokott aurajelenségem lenni, sem fekete potok vagy szikrák, a fekete pontok csak akkor, ha nagyon leesik a vérnyomásom (ami egyébként is nagyon alacsony). Migrén alatt nem bírom elviselni a magas hangokat (pl. a fejhangon visítozó embert) és a napfényt. Ilyenkor felhős időben a szórt fényt is napszemüveggel bírom csak el.
2013. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam ilyet
2013. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!