Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnek egy honapra fogamzas...

Szeretnek egy honapra fogamzasgatlot muszaly elmenni nogyogyaszhoz vagy eleg ha a hazi orvos irja fel a gyogyszertarban azt mondtak hogy nem muszaly ha csak egyszer kell akkor ok is tudnak adni mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj,de egy hónapra minek? És ez komoly kérdés,nem kötözködni akarok.
2013. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor írass fel fogamzásgátlót ha már aktív szexuális életet élsz,egyébként használjatok gumit.
2013. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azert kellene mert lesz egy hetes kirandulas ahol nincs alkalmam rendes tisztakodasra szoval napi 1-2szer s nagyon szoktam gorcsolni +sok verem jon es szeretnem elobbre hozni egy hettel
2013. jún. 20. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rossz megoldás. Az első levél után messze nem biztos,h akkor jön meg,amikor akarod,viszont a hormonrendszeredet teljesen felborítja.
2013. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos néha felírja, néha nem, nincs rá jó válasz. Viszont ha ennyire görcsölsz és vérzel is, akkor lehetséges, hogy egyébként is jót tenne neked a gyógyszer, de semmiképp sem egy hónapig szedve. Gyógyszer mellett csökken a vérzés erőssége és enyhülnek a görcsök, én csak ezért kezdtem el szedni 17 évesen, mert más nem segített, végül ezt javasolta az orvosom. Nem mondom h évekig szedd, de szerintem valameddig lehet megérné. Nem akarom antibébire rábeszélni a kérdezőt, de tudom mennyire rossz nagyon görcsölni és erősen vérezni és nekem jót tett az antibébi. Nem kell hosszú évekig szedni szünet nélkül és akkor máris nem olyan gonosz dolog.
2013. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapra szigorúan tilos fogamzásgátlót szedni, mivel fel fogja borítania hormonháztartásod!
2013. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!