Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magától leesett a szemölcsöm,...

Magától leesett a szemölcsöm, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

A nyakamon volt két szemölcs, két nagyon kicsi. Igazából nem is nevezném annak, csak anyum mondta hogy az. Én nem értek hozzá, szóval hittem neki. Múltkor úgy éreztem mint egy kis varratdarab lenne ami kezd lejönni, így inkább nem piszkáltam. Ma, amikor újra meg akartam tapintani már nem volt ott. Kicsit még érezni, mintha két kis pattanás lenne a helyén, de a kis ,,varratdarab" eltűnt. Egész ideáig nem vettem észre. Lehet ettől valami bajom ? Nem volt valami nagy, mintha egy apró mitesszer lenne, de akkor is kicsit félek.


Elnézést ha rossz kategóriába írtam a kérdést.


2013. jún. 20. 21:29
 1/1 anonim válasza:
Nem hiszem hogy lehet valami bajod tőle de azért menj el bőrgyógyászhoz.Nekem régebben volt egy elég nagy szemölcsöm a kezemen és magától eltűnt, nem lett semmi bajom.
2013. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!