Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régóta fáj a mellkasom és...

Régóta fáj a mellkasom és egyre gyakrabban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kezdek megilyedni, mert már kb. fél éve néha elkezd fájni a mellkasom, van mikor 10 percen keresztül...De a napokban egyre durvább, el se múlik csak amikor alszok. A levegővételnél is gátol, és a köhögésnél is fájdalmas..Nem tudom pontosan megmondani hogy hol fáj, mindig máshol, a mellkasom egész részén. Van mikor szúró érzés és van mikor olyan mintha valaki lenyomná a mellkasomat..Olvastam hogy ezek a tünetek milyen betegségre utalnak, de egyik se közelíti meg..Szóval nem tudom mi az oka, de tegnap már nagyon megilyedtem hogy meghalok vagy valami, annyira fájt..Mi lehet a bajom?

16/L



2013. jún. 21. 12:55
 1/1 lencsefőzelék ***** válasza:

* megijedni, megijedtem

Régebben nálam is előfordult, bár ritkán, de főleg nagyobb levegővételnél éreztem. Valszeg valami izombecsípődés. Ha sokáig nem múlik el, akkor azért szerintem keress fel egy orvost...

2013. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!