Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi kell ehez? Nagyon fontos.

Mennyi kell ehez? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Sajnos nem bírom,meghalni nem szeretnék,de ez az egyetlen kiút.

1doboz algobiryn halált okoz ,ha nem akkor mi az a mennyiség ami megöl?

14/L

Fájni fog?



2013. jún. 23. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fájni fog.

Valószínűleg nem lesz elég, de ha mégis, akkor is úgy fogsz járni mint a szomszédom. Bevett egy csomó gyógyszert, aztán három napig szó szerint vergődött a saját lakásában, öntudatlanul, össze-vissza sebezve magát, a saját mocskában.

Először csak rosszul leszel, fájni fog a fejed, a hasad, szédülni fogsz, iszonyatos hányingered lesz, lehet hogy a beled is kihányod, de ha nem hánysz és eleget vettél be, akkor a kínok legdurvább kínját éled át, fulladozol, szenvedsz, mire összeomlik a keringésed. És igen, az ilyesmi baromira fájdalmas ám. Nem úgy megy, hogy egyre álmosabb leszel aztán szépen elalszol örökre.

Biztos hogy ezt akarod? Mindenkinek vannak mélypontjai, de mi lenne ha ehelyett a gyerekes gondolat helyett felállnál a földről, leporolnád magad, és menetelnél tovább? Nagy lány vagy te már, menni fog. Még annyi szép dolog vár rád.

2013. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dehpgy akarom ezt,de az elmúlt egy évbe lefogytam 35 kg-t.

45kg vagyok,először anorexiás lettem,most meg bulimiás.

Minden nap megvan a nagy elhatározás és én úgy gondolom elég nap akaraterőm van ,csak az a baj ,hogy a lelki (most már a bulimiát is)nem tudja senki meggyógyítani,hisz a bulimiám a fogyás miatt van a fogyás meg rettentő súlyos sebeket ejtett bennem..


Lassan 6hónapja szenvedek és 3hónapja vagyok ebben az ördögi körben.

Hidd el semmit sem akarok jobban ,mint èlni,egyszer felvételizni,egyszer dolgozni,elmenni a szüleimmel nyaralni,olvasni csak az a baj ,hogy annyira fáj a lelkem,mert én tudom,hogy nem tudnék azzal a tudattal élni,hogy kövér vagyok és úgy vagyok vele inkább a dolgok elé megyek ,mint,hogy azok jöjjenek elèm.

A szívem inkább azért szakad meg mert anyukám 45 éves volt amikor szült,egyke vagyok és csak értem élnek és dolgoznak amit csak kiejtek a számon megvesznek ès tudom,hogy én vagyok az életük.

2013. jún. 23. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És képes lennél tönkretenni az életüket? Mert ha te megölnéd magad, abból a szüleid soha nem állnának fel.

Szakember segítségét kérted már? Ezt sajnos nem lehet otthon kikúrálni.

Nagyon nehéz és rögös út van előtted, de hidd el hogy érdemes elindulni rajta. Magad miatt is, és a szüleid miatt is.

2013. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,de nem tudom,hogy mondjam el és nagyon szégyenlem magam ,hogy nincs erőm.
2013. jún. 23. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy hogy mondd el? Nem vették észre hogy mennyire lefogytál?

Sose szégyellj segítséget kérni!

2013. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Először egészsègesen ettem majd sportoltam ezután lettem alorexiás most bulimiás vagyok


az anorexia miatt orvosnál is voltunk

nem a bulimia miatt lettem anorexiás .

Mármint a bulimiát ,hogy mondjam el ?

2013. jún. 23. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, most bizony bátornak kell lenned. Àllj eléjük egy nyugodtabb pillanatukban, és őszintén, összeszedetten mondd el, hogy ezzel a problémával küzdessz, és segítséget szeretnél kérni.
2013. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
NE AKARJ MEGHALNI! Ez nem kiút. Képzeld magad elé a szüleid arcát, mikor benyitnak a szobádba, és meglátnak téged halottan... Emberi roncsok lennének. Te mondtad, hogy érted élnek. Tönkre akarnád tenni őket? És a barátaid, az emberek körülötted, akik szeretnek? Te hogy viselnéd a helyükben? A felhők mögött mindig süt a nap, ezt sose felejtsd el! Lehet, hogy most baromi vastag az a felhő, és ezerrel hull belőle az eső, de akkor is süt a nap, érted? Most jön a nyár, bulizz, élvezd az életed, próbéld elfelejteni a rossz dolgokat, hidd el, minden jobb lesz. Menj el pszichológushoz, kérj tanácsot bárkitől. Egy idős vagyok veled én is, és tudom, hogy most ilyen korszakban vagy, ultraérzékeny vagy meg satöbbi, de ezek a hormonjaid hibái. Egyszer jön majd egy fiú, aki így lát téged tökéletesnek! Csak nagyon szépen kérlek ne add fel. Nyílj ki, élvezd az életet, hisz még fiatal vagy. Legalább a szüleid és a barátaid miatt ne add fel. Légyszíves... 14/L
2013. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim,de nem hiszitek el mennyire jól esett és mennyire örülök ,hogy ezeket leírtátok

Talán (a szüleimen kívül)soha nem törődött velem ennyire senki.

Nagyon köszönöm,néha még a könnyeim is potyogtak.

Ha itt lesz az idő bízom benne ,hogy helyes döntést fogok hozni

2013. jún. 23. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is bízom benne, és abban is hogy nem adod fel, és jól alakul az életed.
2013. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!