Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FONTOS Szerintetek ehez...

FONTOS Szerintetek ehez hasonló boka csizma megy farmer szoknyához? KÉP VAN! Ja és a barna mindenhezm egy,

Figyelt kérdés

[link]


Amit láttam szebben néz ki világosabb barna és ahol itt a csatok vanak ott fehéres ször boritja ami levan rá hajtva.

De lényeg h füzös

Én alacsony vagyok és farmer szoknya térdig ér a kabátom meg fekete szerintetek megvegyem?

Milyen ruhákhz illik? elegánsabb szoknyákhoz nem?

Itt ezen az oldalon ott van h összeálltások ott ilyesemi csizmák elegánsabb szoknyákal van de én ugy viccesnek találnám,nemtudoooom:S de tetszikn nagyon


2011. dec. 11. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
barna az mindenhez megy?
2011. dec. 11. 00:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam a feketéhez nem illik (mindenki másnál igen), sőt nem is hordok barnát. De ilyen csizmám nekem is van, és eddig csőnadrággal és extra trapézzal hordtam, de egy szép ceruza szoknyával (vagy kötött, esetleg szövött szoknyával is tök jól nézhet ki).
2011. dec. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hű jól néz ki :) én megvenném és hordanám úgy, ahogy írod.
2011. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lazán felvenném ilyesmi cipőt keresek én is. Csak a pasikezdmeényem elég törpe így le kell mondani egy ideig a magassarkúról... :(
2011. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!