Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Convulex szirup Használata?...

Convulex szirup Használata? Milyen mellékhatása van?

Figyelt kérdés
Aki szedi mire , mennyit, mióta, melléhatások.
2013. jún. 25. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem mindegy, ki mennyit szed? Te szigorúan annyit szedj, amennyit az orvosod felír.

Azt a kérdést, hogy "mire szedi", nem értem, mert ez egy erős gyógyszer epilepszia kezelésére. Tehát ha kaptál, nyilván arra kaptad és tudsz róla.....


google a barátod, beírod a nevét és minden leírást megtalálsz róla

2013. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves barátom. Ha válaszolsz akkor előbb néz utána. A convulexet nem csak epilepsziára adják. Hanem ha valakinek lázgörcse van , akkor is. A lényeg a górcsök megszünése. A csúnya mellékhatásokról meg nem is írtál. Nagyokos. Na erre lettem volna igazán kiváncsi , hogy nincs-e valakinek nagyobb problémája ebből. Aggódom. Pont azért mert elolvastam a google barátunkban !!! Köszi az ellenszenves válaszodat !!!!
2013. szept. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!