Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudom elintézni hogy...

Hogy tudom elintézni hogy egyenes maradjon a hajam?

Figyelt kérdés
hát göndör hajam van és utálom :S minden baj van velle vasalni meg nem szeretném mert az roncsolja a haj szerkezetet mit lehetne még tenni?

#hajápolás #egyenes haj #göndör haj egyenesen tartása
2013. jún. 26. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Vasalás nélkül nekem sose lett szög egyenes, de kipróbáltam különböző technikákat.


Az egyik az, hogy hajmosás után a hajadat szorosan ráfésülöd körkörösen a fejedre, és hullám csattokkal rögzíted. Tulajdonképpen a fejedet használod hajcsavarónak. Hagyni kell így megszáradni, és ha tökéletesen egyenes nem is lesz, de valamennyire kiszedi a hullámokat.


A másik az, hajmosás után véknyabb sapkát húzok, és így alszok, így lelapul a hajam, ami esetemben nem gond, mert így is van tartása, de simább lesz reggelre, amikor megszárad.


A Fructis táplál és kisimít samponnal és balzsammal értem el amúgy leginkább a fenti technikákkal, hogy egyenesebb legyen a hajam, de sajnos mostanában nem látok sehol. 

2013. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy egyenes is maradjon, főleg reggel, amikor még párás az idő, akkor lecsatolva szoktam hordani, úgy megyek munkába, és csak bent engedem ki.
2013. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gömbicica ***** válasza:
0%

foglald le magad valami mással.

miért van az, hogy mindenki utálja magát olyannak amilyennek megszületett???

miért akarnak a ők mások lenni, mint amilyenek?

azt hiszitek, ha ilyenből olyat, olyanból ilyet csináltok, akkor már nem ti lesztek?

ha rövid hajad lenne felvarratnád

ha egyenes lenne göndöritenéd?

Nem az emeleten van baj???? bocsáss meg.

vágasd le tövig, aztán huzz a fejedre sapkát.

(nyugodtan lehet hü.ézni.)

2013. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gömbcicamica, te h.lye vagy (azt mondtad lehet)


Hidd el, van az a göndör meg hullámos haj, amit nem lehet úgy elfogadni, ahogy van.

De a te felfogásoddal ne járjunk fodrászhoz, kozmetikushoz stb. mindenki legyen olyan, ahogy a természet megadta, ne sminkeljünk, ne akarjunk szépek lenni, igaz?


U.i: kívánom, hogy legyen dróthajad, majd megtudod.

2013. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is a Fructis vált be, bár inkább csak hullámos a hajam nem göndör. Szoktam használni még a Nivea straight and easy hajegyenesítő krémet és oldalra hajtott fejjel szárítás közben körkefével folyamatosan fésülöm :)

Sajnos ahhoz béna vagyok hogy úgy kihúzzam körkefével, ahogy a fodrász, de azért így is beválik :)

2013. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!