Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Neked már volt gipszben valamid?

Neked már volt gipszben valamid?

Figyelt kérdés
Milyen sérülés miatt? És mennyi ideig?

2013. jún. 28. 12:02
 1/3 anonim válasza:
Lábtörés, kb 1 hónap. Ha pl a lábad törött, javaslom ne járj rajta mankóval sem, mert lasabban gyógyul. Ne dugj alá se ceruzást se semmi éleset, hiába viszket, inkább próbáld lehüteni valamivel. Ne nagyon mozgasd mert a törött részeket ismét elválaszthatod, és akkor baj van. Fürdésnél kérj meg valakit hogy segítsen, mert a gipszelt résznek nem szabad vízhez érnie :D
2013. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ én még a fekvőgipsznél tartok csak, neked melyik csontod tört el?
2013. jún. 28. 13:18
 3/3 anonim válasza:
ÖÖm megnevezését nem tudom elmondani, tudod a boka külső részén van egy kiálló félgömb csont, nos nem tudom hogy hívják, szóval az alsó részéből tört le kb egy fél centis rész. Elvileg müteni kellett volna, de az orvos szépen be tudta gipszelni, az pedig visszaforrt. Mondjuk rá egy idővel is még sántítottam mert fájt, és egy ideig sántán jártam, mert hozzászoktam hogy a jobb lábamra nem ereszkedek rá annyira. Azt hittem sosem lesz jó, de idővel megjavult teljesen, méghozzá annyira hogy torna órán futásból 8.10 re teljesítettem asszem, és 8.0 volt a 12 es :)
2013. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!