Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gipszben voltál és ezzel...

Gipszben voltál és ezzel kapcsolatos vicces vagy kellemetlen, cikis történet?

Figyelt kérdés
Én vasárnap vendégségben voltam haveroknál a begipszelt lábammal, és mikor indultam volna hazafelé, a haverom barátnője lelkesen elkezdte keresni a másik cipőmet :) Merthogy az egyik megvan, de hol a másik? :) Aztán dőltünk a röhögéstől.

2013. jún. 11. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
birkózom és az egyik edzésen eltörtem a jobb karomat (az erősebb kezem) és a barátnőmmel akkor voltunk öt évesek csaptunk egy nagy bulit én totál részeg lettem és nekiálltam mutogatni,de ő rosszkor volt rossz helyen és a gipszes karommal orrba vágtam úgy hogy neki eltört az orra!!! xDDDDD tulajdonképpen ezért szakítottunk..xDDDD
2013. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez durva, de jó! :D
2013. aug. 19. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a barátom elesett a jégen és eltörte a lábát. egyszer elmentünk együtt a barátokkal ebédelni. a mellette lévő székre feltette a lábát. meleg volt az étteremben és beizzadt a gipsz alatt. megpróbálta megvakarni, de teljesen úgy tűnt, mintha mást vakargatna...odajött hozzánk egy pincér és elpaterolt onnét minket.
2014. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4éve foci közben tört el a lábam, combtőig be volt gipszelve és egyszer véletlenül lehugyoztam.

16/L

2017. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D
2017. okt. 16. 01:30
 6/7 anonim válasza:
Elszakadt egy szalag a lábamban és be gipszelték. Mondták hogy vegyünk mankót. Kaptam is. Tél volt és mondták hogy már mehetek suliba. Jeges volt az út és elcsúszott a mankó és egy nagyot tanyáltam. Aztán egy néni fel segített.Utána már jobban figyeltem a lábam elé
2019. aug. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6 os vagyok

Meg egyszer bele léptem egy rozsdás szögbe és át jukasztotta a papucsot. (Nem részletezem Rohadtul fájt) kb 5 éves lehettem. Na és problémák voltak a fürdéssel.

Egyszer ki ültem a szélére hogy úgy mossam meg magamat és a kád túl oldalán volt a sampon. Én nyújtózkodva próbáltam elérde de megcsúsztam és egy jó írű hátast estem a kádba 😂😂

2019. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!