Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy, , haver" be van rugva...

Egy, , haver" be van rugva keményen, névnapot ünnepelt, nagyon nyomorultság lenne kihívni rá a mentőket, hogy bevigyék? Át akart verni, csak akik ismerték, mondták h vigyázzak

Figyelt kérdés
nagyon át akart verni, és gondolom most bosszút állhatnék... ha ráhívnám a mentőket, gondolom bevinnék detoxba, (vagy nem tudom hova, jelenleg itt nincs detox) 17. éves. úgyse jönne rá hogy én voltam, de jól esne a képéberöhögni is. Levenne egy kicsit a pofájából, elég sokat hisz magáról, bár tudnánk mire fel. Mert nincs mire. Arra hogy egy rossz alkoholista disznó, meg hogy mindenkit át akar ba.szni arra nem kéne büszkének lenni. DE hát egész családja bolond, testvére fogyatékos is, de mindenkinek van valami beütése...
2013. jún. 29. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha nagyon rosszul van (eszméletlen, csillapíthatatlan a hányása), akkor hívd a mentőket, egyébként ne játssz a mentősök idejével és pénzével. 17 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem mások kárára akarsz bosszút állni a másikon, kihívod a mentőket úgy, hogy nem veszélyes az állapota, aztán lehet, hogy máshol lenne rájuk szükség Egyébként csak kimosnák a gyomrát, és ennyi maximum.


Inkább próbáljátok itatni vízzel, meg adjatok neki enni valamit, az jót tesz a vércukrának, és felszívja a gyomrában kicsit az alkoholt.

2013. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az első válaszoló tanácsait!
2013. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira utálod miért nem húzol be neki egyet?Sokkal férfiasabb lenne mint az hogy b*szod a mentősök idejét!
2013. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert a nyomorult nem tudja, hogy én rájöttem, hogy át akar ba.szni. Hál Istennek itt mentőbe nincs hiány, 12 db van. És 16-17.000 fős kisváros.
2013. jún. 29. 09:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, behúzni meg azért nem, mert apukája szentül meg van győződve, hogy az ő kis fia nem iszik, csak egy kicsit, és a múltkor, amikor a drága gyerek elesett, és kicsattant a szája, még ahol volt, kamerafelvételt is ki akarta kérni, mert a gyerek azt mondta, hogy behúztak neki, de nem tudja ki. Ezt meg úgy nem lehetne, hogy ne lássák, mert a ku.rvái mindenhova követik. Szó szerint, még a WC-be is... Pedig egy évvel idősebbek. Ha meg nincs bebaszva, akkor meg mindenre emlékezne, apja biztos feljelentene. Annyit meg nem ér. Aljasan hátba kéne támadni, ő is úgy próbált.
2013. jún. 29. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Odakint süt a nap, inkább azzal foglalkozz.

2013. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Te teljesen agyelágyult vagy ha azt hiszed hogy egy behúzásért leültetnek!Semmi nem lesz ha egyszer megütöd!

2013. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na utolsó, protekció! :) Az egész család benyalja magát mindenhova... szánalmas egy banda... Le nem ültetnek, de valami baszást biztos kapok... Nem ér annyit az egész nyomorult köcsög. Sose voltam az erőszak híve... Így bevinnék, gondolom otthon is kapna egy sort, én meg röhöghetnék a markomba, amikor elújságolná...
2013. jún. 29. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ne ne hívj rá mentőt. Miért is? Mert nem arra való, h ittas taknyosokat szállítson. Mire való? Menteni. Segíteni. Arra, hogy ha valakinek kórházba KELL jutnia akkor elvigyék őt oda, és megtegyenek mindent azért, hogy élve meg is érkezzen oda.


Nem egy játékszer. Illetve azért tudatosítanám benned, hogy az indokolatlan mentőhívást büntetik.


Sok sikert.

Egy mentő

2013. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!