Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a hátamon és el fog...

Mi ez a hátamon és el fog valaha múlni, vagy vigyázzak, nehogy valami megsértse?

Figyelt kérdés
A hátam egy részen (kicsin) olyan, mintha kiszívták volna, már születésem óta ott van, babákon láttam már ilyet, de nekik elmúlt, nekem viszont még itt van, és ma majdnem megsértettem.
2010. júl. 10. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják tűzfolt, ez egy anyajegy, amit ne piszkáljál, vedd úgy mintha ott sem lenne.De vigyázz rá jobban, ne dörzsöld erőssen, meglásd semmi bajod nem lesz belőle, és ott fog lenni egész életedben. Gondold el szegeden ismertem egy főápolónőt, az arcának a fele tűzfoltos volt. Te szerencsésebb vagy, mert a hátadon van.
2010. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenem nekem is volt az oldalamon.

Van olyan módszer,hogy körbeinjekciózzák, és elmúlik.

2010. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar hogy ott van és látszik, csak attól félek, hogy mi lesz ha valamivel megsértem.
2010. júl. 10. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!