Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami alapítvány, ahol...

Van valami alapítvány, ahol kiváltanák a gyógyszerem? Vagy kitő kérhetnék segítséget? Akár úgy, hogy visszaadom.

Figyelt kérdés
Soha nem fordult elő, de most nem tudom kiváltani a fogamzásgátlóm (egészségügyi okok miatt szedem), közbejött egy hatalmas kiadás. Leszakad az arcom a szégyentől. Kölcsönkérni nem tudok, viszont nagyon fontos szednem, holnap kellene elkezdenem. Honnan, kitől kérjek segítséget???
2013. júl. 1. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Írasd ki most a dokival csak egy hónapra, akkor most csak egy havi adagot kell kiváltani, tehát olcsóbb.

Annyit meg kérj kölcsön rokontól, baráttól.

2013. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha lenne is olyan alapítvány, aki megtámogatja a fogamzásgátlódat, ugye nem gondolod komolyan, hogy este nyolckor találsz egyet és elintézed holnapra?


Vagy ez inkább egy ilyen burkolt valaki adjon már pénzt kérdés?

2013. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Senkitől nem fogadnék el pénzt innen, tehát nem erre pályázok.

Endokrinológushoz járok, ha bemegyek holnap a nődokihoz, akkor kiír egyhavi receptet, úgy, hogy nem járok hozzá?

Kölcsönkérni senkitől nem tudok.

2013. júl. 1. 20:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha van valami papírod róla, hogy folyamatosan szeded ezt a gyógyszert,akkor kiírja,szóval vidd magaddal a korábbi leleteid, ambuláns lapod, valamid,amin ez rajta van.
2013. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De az nem baj, h van kiírva egy 3-havi adagos recept?
2013. júl. 1. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, azt majd megmondja a doki.
2013. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Az önkormányzatok szociális osztályához kell ilyen esetben fordulni. Ők szoktak adni rendkívüli segélyt. Érdeklődd meg a lakhelyed szerintinél.
2013. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha valóban fogamzásgátlót szedsz, akkor bármilyen orvos kiírhatja, akár a háziorvosod is.

Ha olyan hormongyógyszert szedsz, aminek csak mellékhatása a fogamzásgátló hatás (pl.Diane35), akkor azt csak szakorvos írhatja ki.

2013. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves 8.! Igaz,amit írsz,de nem ez a kérdés.
2013. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a patikában azt is meg lehet csinálni, hogy a három hónapos receptből csak egy hónapot adnak ki és ráírják. Engem ez kifejezetten idegesít, mert kérés nélkül is csinálták sokszor. Hogy nincs csak ennyi, meg majd menjek máskor vissza. Sokszor úgy kapaszkodtak a receptbe, hogy alig akarták visszaadni, mikor mondtam, hogy máshova megyek akkor, mert nekem az egész kell, azért írattam 3 havit. Esetleg próbáld meg.
2013. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!