Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami alapítvány, ahol...

Van valami alapítvány, ahol kiváltanák a gyógyszerem? Vagy kitő kérhetnék segítséget? Akár úgy, hogy visszaadom.

Figyelt kérdés
Soha nem fordult elő, de most nem tudom kiváltani a fogamzásgátlóm (egészségügyi okok miatt szedem), közbejött egy hatalmas kiadás. Leszakad az arcom a szégyentől. Kölcsönkérni nem tudok, viszont nagyon fontos szednem, holnap kellene elkezdenem. Honnan, kitől kérjek segítséget???
2013. júl. 1. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Többek között ez a munkám, és bár valami "okos" leszavazta,de létezik az önkormányzatoknál ilyen célra segély! Próbáld meg,bár az önkormányzat hatáskörébe tartozik,h kinek adják meg és kinek nem!
2013. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9.


A kommenteket követően a kérdés már az volt, hogy 1 havit felírathat-e vagy sem a nőgyógyászával attól függetlenül, hogy a gyógyszert előtte endokrinológus írta fel.


"Endokrinológushoz járok, ha bemegyek holnap a nődokihoz, akkor kiír egyhavi receptet, úgy, hogy nem járok hozzá? "


Erre reagáltam azt, hogy fogamzásgátlót bármelyik orvos felírhat, akár a háziorvos is. Ha más hormontartalmú gyógyszert szed, akkor azt csak endokrinológus szakorvos írhatja fel.


De azért köszönöm a konstruktív hozzászólást.

2013. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ok! Látom! Bocs!!!
2013. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász írt nekem 1 havit, most értem haza. Párom pedig szerzett rá pénzt. Helyzet megoldva. :) Köszönöm mindenkinek a választ. :)
2013. júl. 2. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!