Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért írnak itt az egészség...

Miért írnak itt az egészség rovatba a nők mindenféle gusztustalan folyásukról ahelyett hogy orvoshoz mennének?

Figyelt kérdés
tudom mindenkinek megvan az intim szférája, de amit itt már sokan művelnek nagyon nem ide illő. az egészség rovatba előszeretettel írkálnak a nők mindenféle gusztustalan folyásról, ilyen darabos, olyan nyúlós, kellemetlen szagú, minden részletét le tudják írni ahelyett hogy orvoshoz forduljanak vele...ez elsősorban undorító gusztustalan, másrészt nem tudom mit várnak, tudják jól hogy itt NEM tudja őket senki meggyógyítani, ha orvoshoz mennének megoldaná a problémájukat. arról nem is beszélek hogy mennyi az egyforma kérdés mert a keresőt a többség nem bírja használni úgy látszik de ez a többi témakörben is megszokott. tudom egyesek most leszólhatnak hogy ha nem tetszik ne olvassam, de ha az ember csak rákattint a témakörre már a szemébe ötlik a tízmilliomodik iylen kérdés. ez szerintetek annak köszönhető hogy anonim az oldal, vagy csak még mindig olyan halálfélelem sokaknak egy orvostól, szakembertől segítséget kérni?
2009. okt. 15. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is volt itt már...


Valóban nem mindenkinek egyszerű orvoshoz menni. Talán ha itt egyszer kimondja a baját, könnyebben fog menni a dokinál is. Van akinek kell egy plusz löket, hogy mondjuk valaki megijessze, vagy jól letolja és elzavarja. Tényleg vannak nem túl gusztusos kérdések, de nem csak ebben a kategóriában. Az a legegyszerűbb, ha nem veszel róluk tudomást. Ez az anonimitás...

2009. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mert vanhogy banális oka van a folyásának, pl a peteérés jele a nyúlós folyás, amit ő nemtud hovatenni, és először mindig az egyszerűbb utat választják, megkérdezik itt, aztán írják neki, h nincs véletlen peteérésed? de van. na akkor azlesz az. és itt vége is van. ezzel pedig tudod kinek van kedve 4 órát a nőgyógyászati rendelőben ülve várni....

egy másik réteg pedig, aki abban reménykedik h ittmajd kap választ arra h mit vegyen a folyására, ami vénynélkül is kapható, ezzelis megelőzi a 4 órás várakozást.

a harmadik réteg, aki tényleg nemtud csakúgy egyik napról a másikra orvoshoz menni.

és igen, van az a réteg is, aki fél orvoshoz menni. de nemcsak ezek írnak ide. az orvos meg néha többet éárt, mint hazsnál, néha az egyszerű mezei ember jobbat mond, mint egy orvos.

2009. okt. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem gusztustalan, ha nem tetszik, ne olvasd. Azért nem akarnak orvoshoz menni, mert lehet, h dolgoznak, és nincs idejük egész nap ott ülni és várni. Engem sokkal jobban idegesít, amikor a nagyon felnőtt 15 évesek ide irogatnak, h van-e recept nélküli fogamzásgátló, beszedheti-e a barátnője tabiját, hogy lehet hozzájutni a tabihoz úgy, h orvos közelébe se menjen. Basszus, ha a szexhez felnőtt, legyen felnőtt és menjen el az orvoshoz!
2009. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért irogatnak ide, mert ez az egészség rovat. És ide tartozik a takony, az ondó, a pisi, meg a kaki. Én is azt javaslom, ha nem tetszik ez a rovat, olvass mást.
2010. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se gusztustalan, hanem az élet természetes velejárója. Ha szerinted gusztustalan, nem olvasd. Menj a fogyitopikba, és magyarázd el százszor, ezerszer, hogy a 40 kilós csajnak nem kell fogynia. Vagy menj a szexrovatba, és mondd el tízezerszer, hogy igen, ha nem védekeztek, lehet terhes. Vagy menj a családi kapcsolatokhoz, és írd meg, hogy tartsák távol magukat az ilyenektől, mint te vagy.
2010. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert az rovosi rovatok túl személytelenül írják le a tüneteket, nem lehet rajtuk elmenni, egy tünet több betegséghez passzol, stb.itt gyors választ kaphat hasonló cipőben járó, vagy járt nőktől, akik nem undorodnak az ilyesmitől:-)))
2010. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!