Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mindenhol ugyanaz?

Ez mindenhol ugyanaz?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova rakni a kérdésemet,illetve KOMOLY emberek válaszára lenne nagyon sürgősen szükségem!

Orvosi alkalmassági vizsgára megyek és nagyon izgulós vagyok,úgyhogy értsetek meg kérlek!

Egy tábláról akarok kérdezni,hogy minden orvosi rendelőben ugyanaz-e?Illetve,hogy mennyit hibázhatok?

[link]


(ez a látásvizsgálós tábla)


Nem fogom betanulni a számokat,de attól tartok h nem fogom az alsókat látni(az utolsó előttieket.


2013. júl. 2. 22:16
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Elég értelmetlen lenne, ha ebből a táblából csak ezt az egy típust gyártanák.
2013. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

mert a védőnőnél is ugyanez volt,amikor általánosba jártam,meg szerintem itt is ugyanez lesz,vagy hasonló számokkal.Nem villás lesz az 100%.

Au pairnak akarok menni egyébként és oda kell nekem igazából a jogsi,de ez nem azt jelenti,hogy sofőr leszek,csak vinni kell vmivel suliba meg oviba a gyerekeket.

Felelős vagyok magamért és másokért.Nem száguldozni kell a jogsi!

2013. júl. 2. 22:56
 13/31 anonim ***** válasza:
25%
akkor nézz utána h kezdő jogsival h vezethetsz külföldön
2013. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
74%
Először inkább szemüveget csináltatnék, minthogy kisgyerekeket hurcolásszak friss jogsival, rossz látással. Hihetetlen, hogy nincs valakiben ennyi felelősség. Egyszer azt mondod, hogy jól látsz, aztán meg azt, hogy kell szemüveg, te is tudod. Akkor most melyik az igaz? Gondolkodj el magadban, hogyha a te hibádból sebesülne meg valaki az utakon, akkor mit éreznél? Mert én a te helyedben azzal kezdeném, hogy kikaparom a saját szemem.
2013. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Kezdő jogsis nem vezethet külföldön.A kezdő jogsi 2 évig van,és így akkor én még OKJ-s képzésen leszek.20 éves korom után akarok kimenni külföldre.
2013. júl. 3. 02:14
 16/31 A kérdező kommentje:

"Gondolkodj el magadban, hogyha a te hibádból sebesülne meg valaki az utakon, akkor mit éreznél? Mert én a te helyedben azzal kezdeném, hogy kikaparom a saját szemem."


Rajta!Az a gáz,hogy az emberek nem értik meg mások problémáját.Egyszerre elutasítóak meg minden.Tudom,hogy kelleni fog a szemüveg,de nem a vezetéshez,mert minden táblát,kiírást látok.De viszont azokat az apró számokat meglátni..hát nem is tudom.

Azt se tudom,hogy minden elsoroltatják-e velem,vagy most hogy lesz ez.


JA ÉS KÉPZELJÉTEK!SOKAT OLVASTAM ITT GYAKORIKÉRDÉSEKEN,HOGY AZ ORVOSOK megkérdezték a pácienst ezen a bizonyos alkalmasságin,hogy "jól van?minden rendben?" és erre a válaszadó azt mondta,hogy igen,és így megadták neki az alkalmasságit.Neki 6500 forint volt,hogy bement,kérdeztek tőle és elment.Lehet,hogy pont ő volt a ti emberetek,akit felelősségre kellene vonni.Ugyanis lehet,hogy ő csinált már balesetet,de én még soha és nem is fogok.Nem iszok,nem drogozok,cigizni se cigizek és tiszta a fejem,tudok gondolkozni,és nem száguldoznék.Higyjétek már el!!

Erre a k***rva kérdésre vártam a válaszokat,de kár volt feltenni erre az oldalra,mert jönnek az idegbeteg irigyek,aztán rögtön mondják,hogy menj a f..-ba,nehogy elüss valakit meg jaj rögtön baleset lesz...TE H*LYE HÁT MENNYI BALESET VAN??? OKOZTAM ÉN BELŐLÜK EGYIKET IS AKÁR??? NEM!ÉS TUDOD EZÉRT TISZTA A LELKIISMERETEM ÉS AZ IS MARAD!!!


HA NEM MOST LESZ MEG A JOGOSÍTVÁNYOM,AKKOR KÉSŐBB,A SAJÁT PÉNZEMBŐL ÉS HIDD EL,NEKED FOGOM ELŐSZÖR AZ ORRODRA KÖTNI!

2013. júl. 3. 02:21
 17/31 anonim ***** válasza:
32%

Miért irigy az, aki nem akarja, hogy balesetet okozz?


ÉS ILYEN GYENGE IDEGEKKEL és hisztis hozzáállással biztos gyerekekkel kéne foglalkoznod?

2013. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ennél a kérdésnél egyedül te tűnsz idegbetegnek a legutolsó válaszoddal. Minden vagy, csak tiszta elméjű nem ezek alapján. És igen, most is ítélkezek. De ez hozzá tartozik az élethez. Édesapám orvos, soha senkinek nem adott ki egy kérdés alapján alkalmasságit, bár tudja, hogy sok kollégája megteszi. Sok ellensége is lett emiatt, amiért nem volt hajlandó egy kis kenőpénzért kiállítani az alkalmasságikat. Egyébként az, hogy balesetet okozol, nem azon múlik, hogy tiszta vagy-e, gyorsan hajtasz, stb. Egy tized másodpercen múlik. Én sem szoktam gyorsan hajtani, pláne nem városban, mégis csúsztam már bele autó hátuljába. Átrohant előtte egy kutya, satuzott, szakadt az eső, én is fékeztem, de az autó csak csúszott és kész. Én lettem hibásnak kihozva, "hamarabb kellett volna fékeznem" címszóval. Hidd el, attól, hogy te azt hiszed, hogy soha nem fogsz balesetet okozni, ez még nem biztosíték arra, hogy valóban nem is fogsz. Egy rutintalan sofőrnek elég egy rossz mozdulat, de akár még egy rutinosnak is ahhoz, hogy mondjuk rossz útviszonyok mellett keresztbe forduljon egy úton ezzel tömegbalesetet okozva. De ez csak egy példa a millió közül, amikből baleset lehet. A másik pedig a baleset elkerülése. Lehet, hogy nem te okoznád a balesetet, de vannak elkerülhető helyzetek, és ezt nem tudhatod, hogy egy ilyen helyzetben hogy reagálnál, lenne-e elég lélekjelenléted végiggondolni, hogy mivel jársz jobban. Ha behúzod a nyakad és várod az ütközést, vagy félrerántod a kormányt és berepülsz az árokba. Amíg nem kerülsz ilyen helyzetben nem tudod, hogy hogy fogsz reagálni. Ennyi. 15 éve van jogosítványom, mégis minden nap úgy indulok el autóval, hogy nem lehet tudni, hogy mi fog történni. Senki nem úgy hal meg az utakon akár saját, akár mások hibájából, hogy úgy indul el otthonról, hogy "na akkor ma meghalok". Minden másodpercek műve, és ezeket a másodperceket te nem láthatod előre. Lehet, hogy szuper sofőr lesz belőled, de lehet, hogy nem. Ezt sem lehet tudni. És hiába adod elő magad, és hisztériázol, ettől még nem változik a véleményem rólad, miszerint a leírásod alapján felelőtlennek tűnsz. Pontosabban de. Változott annyit, hogy mostmár még hisztérikának is tűnsz.
2013. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
ehehehe a sok begyöpösödöttől kérdezni volt a felelőtlenség.:D
2013. júl. 3. 17:01
 20/31 anonim ***** válasza:
Még egyszer: miért begyöpösödött az, aki nem akarja, hogy balesetet okozz?
2013. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!