Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mindenhol ugyanaz?

Ez mindenhol ugyanaz?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova rakni a kérdésemet,illetve KOMOLY emberek válaszára lenne nagyon sürgősen szükségem!

Orvosi alkalmassági vizsgára megyek és nagyon izgulós vagyok,úgyhogy értsetek meg kérlek!

Egy tábláról akarok kérdezni,hogy minden orvosi rendelőben ugyanaz-e?Illetve,hogy mennyit hibázhatok?

[link]


(ez a látásvizsgálós tábla)


Nem fogom betanulni a számokat,de attól tartok h nem fogom az alsókat látni(az utolsó előttieket.


2013. júl. 2. 22:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem kérdezte a jobb szememnél a középsőt,a balnál meg a jobb szélsőt.Itt szerintem nincs olyan,hogy mennyit hibázhatsz,nem játék ez.
2013. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
De miért baj, ha nem látod? Legalább kiderül, és kapsz szemüveget.
2013. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem látod? Ha nem látod hibázol, ha látod akkor nem. Miért izgulsz?
2013. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen izgulnod. Az alsót amúgy kevés ember tudja elolvasni.
2013. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Mivel úgy már kicsit drágább mulatság lenne a jogsi és úgy nem lehet.Egyébként sosem küldtek még szemészetre.Nincs is olyan rossz szemem,mint hiszem.

De amúgy ha most nem szerzem meg a jogosítványt emiatt,akkor igazából nekem lőttek,mert nem lesz jogsim a büdös életbe soha,mert nekem később egyedül a saját pénzemből nem telik rá.

2013. júl. 2. 22:31
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem jó a szemed, nem jobb ha most kiderül, mintha balesetet okozol, mert nem látsz valamit?
2013. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
16%
Remélem, nem kapsz jogsit.
2013. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Minden táblát,kiírást látok,semmi problémám nincs ezzel,tehát az utakon nem lenne probléma.Én lennék az a fajta sofőr,aki nem baromkodna,ha megkapná a jogsit.. :)


"Kedves" utolsó 66%-os:könnyű ítélkezni,amikor még nem ismered az okokat.

2013. júl. 2. 22:39
 9/31 A kérdező kommentje:
Ja meg igen:előbbutóbb kell az a szemüveg,csak még nem most.
2013. júl. 2. 22:41
 10/31 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenhol ugyanaz a tábla, van, ahol villák vannak és meg kel mondani, merre fordulnak. De a számok is változóak, a te esetedben sajnos.

Ha annyira nem rossz a szemed, látod a kiírásokat, szerintem nem lesz gond. Addig is járj sokat napra, a napfény jót tesz a látásnak, élesedik tőle.

2013. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!