Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami egyszerű és hatásos...

Valami egyszerű és hatásos tömegnövelő módszer? Ötletek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én egy 173cm magas, 57 kilós vékony gyerek vagyok. Többször is ajánlották nekem, hogy gyúrjak meg minden, el is jött az ideje! Gyúrok én intenzíven, csak az a baj, hogy nem izmosodok, hanem inkább csak fogyok! :S

2 hét alatt lefogytam 3-4 kilót.. Most vagyok úgy 53kg... (ennél lejjeb meg nem szeretnék menni)

Kellene valami jó kis tömegnövelő, mert nem akarok ilyen vékony gyenge fiú lenni... Most gondolom jön az, hogy egyek sokat stb.. De hát én nem olyan srác vagyok, hiába ennék sokat, nekem mindenem a sport, és amit ennék azt szerintem még aznap le is sportolnám. Nincsen valami jó ötletetek?



2013. júl. 4. 10:26
 1/2 anonim válasza:
Hiper Mass 5000 :) ajánlom
2015. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha tömeget akarsz felszedni, akkor enned kell. A tömegnövelők semmit nem érnek a normális kajálás mellett, mivel csak étrendkiegészítők. Sajnos ez ilyen, zabálni kell, mint egy disznó, szinte egész nap kajálni kell, hogy meglegyenek a makrók. Egy kis odafigyeléssel fel lehet szedni 10-15 kilót, de nem lesz könnyű, szerintem sokkal nehezebb az, hogy magadba tömj fél kiló csirkét meg 3 csomag rizst naponta, mint kevesebbet enni, hogyha fogyni akarsz.
2020. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!