Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ekcémára milyen krémeket...

Az ekcémára milyen krémeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2 éve jött ki az arcomon. hámlásos viszkedő, vörös foltok.. a nivea krémtől.. szép lesz az arcom... de nem tartósan.. mindig vissza jön. az ekcémám. valami csodakrém ami elmulasztaná? köszönöm előre is a válaszokat :)
2013. júl. 6. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát Niveától nem is tudom mit vársz... Gyógyszertári krémeket használj, és legyen olyan krémed is amit orvos ír fel ha nagyon fellángolnak a tünetek. A Bioderma Atoderm PP balzsam jó a köztes időszakokra, ha pedig fellángolnak a tünetek akkor használj Atoderm PO Zincet. Az sem mindegy mivel fürdesz, mivel tisztítod a bőröd. Magas olajtartalmú tusfürdőket vegyél, amik szappan mentesek. Illetve gyakran ételallergia váltja aki az ekcémát, vizsgáltasd ki magad.
2013. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyerek korom óta súlyos ekcémám van/volt. Kezdj el ligetszépe kapszulát szedni, nekem 2-3 nap alatt elmulasztotta. Korábban mindig szteroidos krémet kaptam, amitől a vízhólyagok begennyesedtek, én meg jókat szórakoztam vele, hogy kinyomogattam..még több lett, kirepedt...stb. Mióta - véletlenül kiderült, hogy a ligetszépe jó rá - ha előjön, csak szedem pár napig és kész
2013. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!