Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van / Gyógyítható?

Mitől van / Gyógyítható?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete elkezdett viszketni a fülem, ezért el kezdtem nyomogatni gyengéd, és egyszer csak bedugult. Pár perccel később elkezdett sípolni és egész idáig sípol. Néha nem sípol. Nem halgattam semmi hangosat. Azt szeretném kérdezni hogy ez gyógyítható, és ha igen, akkor hogyan, illetve mi lehet a baj a fülemmel? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 6. 13:44
 1/10 gömbicica ***** válasza:
67%

szia :-) ajánlom menj el egy orr-fül-gége szakrendelőbe hétfőn. Belekukkantanak, kimossák, ha ugy látják, hogy gyulladás is van, egy gyógyszeres csikot tesznek még bele.

Nem kell tőle félni nem fájdalmas. Sőt!! Nagyon jó tud lenni a mosás után.

Hallásod nem lett tompább???

lehet, hogy csak simán fülzsirtól eldugult.

2013. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ. Igen, egy kicsit rosszabul hallok vele. Egyénként nekem a jobb fülemmel van ez. (bár ez nem számít)
2013. júl. 6. 13:59
 3/10 Takács Jánosné ***** válasza:
Ha már voltál Fül-orr-gégésznél fontos hogy sokat rágj mert így tisztul a fül és magától is ki potyog a fül zsír
2013. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na voltam fül-orr gégésznél, elküldött hallásvizsgálatra, úgyhogy holnap megyek.
2013. júl. 8. 16:01
 5/10 gömbicica ***** válasza:
54%

Gratulllálok kedves kérdező :-)

Ugye nem is volt olyan nagy dolog!

A hallásvizsgálat eredményét nagyjából Te is le tudod ellenőrizni.

ha csend van körülötted, akkor tök közel a füledhez két-három ujjadat finoman dörzsöld össze mintha sóznál valamit. Vagy egyformán fogod hallani, vagy lesz eltérés :-)

üdv.:-)

2013. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Na a fülész azt mondta vegyek infravörös lámpát és egy nap 3-szor olyan közel tartsam 5 percig a fülemhez hogy ne süsse azt. Azt mondta el fog így múlni, de ha mégsem, menjek vissza.
2013. júl. 9. 21:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondta hogy lehet allergiától. És elvileg a dobhártyám most túl belül van, ezért ez a lámpa majd valamit csinél vele :D
2013. júl. 9. 21:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Most mind a 2 fülem sípol!Mit tegyek? :=(
2013. júl. 12. 10:46
 9/10 anonim ***** válasza:
ha mind a kettő sípol, akkor keress 1 új dokit.
2013. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már megint csak az egyik, de most néha a sípolósban valami szokott "pattogni".
2013. nov. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!