Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudta elintézni a...

Hogyan tudta elintézni a munkahely a felülvizsgálatot?

Figyelt kérdés
A XIV.kerületi Országos blabla.helyen voltunk felmérni a fogyatékosságot.Megírták az eredményt stb.Utána Orbán behozta törvényt,hogy az összes leszázalékoltnak felülvizsgálatra kell menni.Akkor tájt a munkahely nagyon meg akart szabadulni (hívjuk)Zolitól,de mivel ez egy rehabilitációs no profit cég,szerintem nem megy egyszerűen.Tavaly fölhívtam ezt a XIV. kerületi blabla és mondták,hogy ne izguljak az ő kategóriája jó ha 2015-ben sorra kerül.Nemrég kértek papírokat a munkahelyén és rá nem sokra jött a behívás a felülvizsgálatra.Annyira,hogy tegnap jött a levél a munkahely címére!!! ,ma fogom kézhez kapni a levelet és jul 31-én!!! kell menni.Szóval én úgy érzem a munkahely intézte ezt és megint arra mennek,hogy kirúgják.

2013. júl. 9. 13:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!