Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ennek a neve, és hogy...

Mi ennek a neve, és hogy lehet eltüntetni? A hónom alatt, és a nyakamon van pár olyan logó bőrdarabka. Lehet bután fogalmaztam, de nem tudom mi ez.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fibrómának hívják. Teljesen ártalmatlan, ha téged zavar, bőrgyógyásszal tudod levetetni.
2009. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. okt. 18. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, olyan nekem is volt a combomon és a kozmetikus ráhúzta a gyantát és mikor letépte jött vele a fibróma is. 5 percig vérzett és többet nem láttam :)

De azért én is inkább a bőrgyógyászt ajánlom :)

2009. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem a honom alatt zavar,mikor borotválom gyantázni nem is merem. Félek hogy bajom lesz,ha belevágok.
2009. okt. 18. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A bőrgyógyász lézerrel leszedi fél perc alatt. Az aranynyaklánctól szokott kijönni a nyakon.
2009. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

No, én ezt már itthon oldom meg. Elmentem az sztk-ba, hogy levegyék - ugyancsak a hónom alatt volt 2 db ilyen - a dokinő jól leteremtett, hogy vannak ennél komolyabb betegek is odakint és neki magának is legalább 40 db ilyenje van, erre nincs ideje. Hát, ameddig ezt magyarázta, éppen lekapta volna az enyémeket...

Elmentem egy maszekhoz (ismerősünk), aki 2 perc alatt lekapta: fagyasztás, pengével nyissz, vérzéscsillapító és ragtapasz. Most már én is megteszem (azt mondta, ha mindent szépen fertőtlenítek, rendben van): betadine-nal letörlöm, jégkockával fagyasztom, steril penge nyissz, ragtapasz. Nyom nélkül, gyönyörűen eltűnik.

2009. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!