Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy vakbél mütét mennyire...

Egy vakbél mütét mennyire kockázatos?

Figyelt kérdés
Pár napja baj van a gyomrommal.Ma voltam orvosnál.Csináltak egy ultrahangot megállapitották,hogy az epémen van egy polypus,azt monda az orvos,hogy evel nem kell foglalkozni.Hasfájás tüneteivel mentem nála,de mindvégig azt hittem,hogy vakbél mert jobb oldalt fáj lent,szúródik.Kérdeztem,hogy akkor nem a vakbelemmel van a baj,azt mondta,hogy nem de azért nem 100%.Ha mégis oda kerül a sor akkor az mennyire kockázatos?Én még sosem voltam mütve semmivel azért kérdezem,hogy hány perc egy ilyen,hogy zajlik?

2013. júl. 10. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak annyira kockázatos ,mint más hasonló műtétek .

Én már viszont pár műtéten átestem,nem idegeskedtem.majd megoldják az orvosok.Meg is oldották,ők ezt tanulták .

ha minden okésan megy ,akkor fél óra alatt meg van .

Mivel te ez alatt jót alszol ,szépeket álmodsz,semmit nem érzel.Már a műtőbe is fél kábultan tolnak be .Hogy hogy zajlik én sem láttam ,hisz aludtam .Csak a végén közölték

megvagyunk,és visznek a helyemre .

Lehet hogy csak gyulladt a vakbeled .

2013. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát ez az egész mütét a beteg számára mindössze 1 másodperc? a mütét előtt becsukod,és 1 másodperc mulva kinyitod,de már más helyen?
2013. júl. 10. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyukámnak kivették a vakbelét. Altatnak az tuti, azt nem tudom, h ebből mennyit érzékelsz, de gondolom nem sokat. Nem lett másabb az élete, nem fájt, rendesen gyógyult a seb se látszik nagyon, de sztem ma már azt is bugyivonal alatt vágják és sokkal kisebb a metszés is.
2013. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!