Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet szívinfarktusom 15 évesen?

Lehet szívinfarktusom 15 évesen?

Figyelt kérdés
nincs semmi káros szenvedélyem, és sportolok. tegnap óta a szívinfarktus tüneteit észleltem. eléggé félek. (az utobbi időben elég sokat stresszelek) 15/F

#szédülés #zsibbadás #infarktus #légszomj #fájdalom mellkasi fájdalom
2013. júl. 10. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mik is azok a tünetek?
2013. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mellkasi fájdalom bal oldalon, kar zsibbadás, légszomj
2013. júl. 10. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Mindenben vedd észre a dolog pozitív oldalát: ha infarktusod van akkor jövőre benne leszel a Guiness rekordokban.


Nekem ez 15 évesen sokkal inkább valamiféle lelki eredetű problémának, szorongásnak tűnik.

2013. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez tetszett.. :D
2013. júl. 10. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha infarktusod lenne, nem bírnál gépelni a fájdalomtól, előbb hívnál mentőt, mintsem itt csevegj! :)

Lehet, de nagyon kicsi rá az esély, szerencsére.

2013. júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehet, egyszer valami műsorban láttam, hogy egy 18 éves gyereknek volt, szóval... sajnos nem korhoz kötött, bár tény, hogy fiatalon nagyon ritka.

De szerintem egyszerűen csak túlreagálod, és nincs semmi ilyen bajod. Tényleg lehetnek ezek pszichoszomatikus tünetek is.

2013. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!