Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Engedhetem fürdeni a lányom?

Engedhetem fürdeni a lányom?

Figyelt kérdés
11 éves lányom menstruál és pont holnap megyünk 4 napos nyaralásra vízpartra. A gondom az hogy nem tudom mit fog csinálni mert fürödni mennénk, tampont még ugyebár nem használhat de már sír hogy ő mindenből kimarad. tippek ("okosságokat" nem kérek)
2013. júl. 12. 07:55
 1/9 anonim válasza:
Tampont miért nem? Én is azzal szoktam nyáron fürödni :) 15L
2013. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

11 évesen még a minitampon is túl nagy lehet, de ettöl függetlenül meg lehetne próbálni, baja nem lesz töle.


Ha meg nem tud tampont használni, akkor semmi esetre sem mehet a vízbe, mert egyrészt átázik, ami elég kínos dolog lenne, de eettöl függetlenül igen komoly fertözéseket kaphat töle, ami meddöséget okozhat.

2013. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha másnem marad a lábáztatós parton ücsörgős koktélozgatásos beszélgetés.
2013. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lepontozást kapok, de szerintem természetes vízben miért ne? A strandon kaphat fertőzést, de a Balatonban, Fertő-tóban stb. nagyon nem valószínű.:) Csak ha kijön a vízből, vonuljon el rögtön elrendezni magát, mert másképp kínos lehet...

Jó nyaralást!

2013. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 intrepid ***** válasza:
2013. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4/5


Az igaz, hogy természetes vizekben kisebb a fertőzés veszélye, de ha nem használ tampont, akkor nemigen tud fürdeni, marad a lábáztatás.

2013. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Betéttel ne engedd, milyen lenne ha elázna a betét és a a bugyi mellett kicsorogna színes lé, neki is kellemetlen lenne.
2013. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tamponnal beengedheted.

És a mini tampon jó lesz.

2013. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Otthon még ma próbáljátok ki a mini tampont (Az OB-nek van egy tamponja, nem jut eszembe a neve, nem mini, de annál is kisebb és könyebb felhelyezni) picit üldögéljen benne. Ha kényelmesnek érzi enged meg szerintem, hogy a strandolás idejére használja.


Én versenyszerűen úsztam 12 évesen pont egy nagyon fontos verseny előtt jött meg. Akkor kezdtem el )igaz akkor még csak az ilyen kihagyhatatlanul vízbe kell menni alkalmakra) tampont használni.


Ha kényelmetlen neki, sajnos nem tudsz mit csinálni. Ha esetleg szereti a társasjátékokat vegyél neki egy olyan játékot amire régen vágyik játszatok vele a parton. Vizipisztolycsatázzatok.

2013. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!